Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser

  • Offentliggjort
    18/01/2023
  • Frist
    15/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    15/02/2023
  • Tildelt
    21/03/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
APEC
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR101 Paris
Sektor (hoved-CPV)
79400000 Virksomhedsrådgivning og administrativ rådgivning samt beslægtede tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
22s0039
Beskrivelse

Il s'agit d'un accord-cadre mono-attributaire à marchés subséquents

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.apec.marches-publics.info
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/02/2023 16:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
400,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
400,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: FUTURE AGENCY
Postadresse: 22 RUE TAINE
By: PARIS 12
Postnummer: 75012
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.