Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester

  • Offentliggjort
    15/06/2022
  • Frist
    11/07/2022
  • Åbning af tilbuddene
    15/07/2022
  • Tildelt
    13/10/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
711,269.69 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
388,080.75 EUR
Referencenummer for tilbuddet
E-70009-2022-000085
Beskrivelse

Contratación de los servicios de desbroce, poda y limpieza de bordes viales, parcelas municipales y otros espacios públicos libres, no ajardinados y calificados como no urbanizables.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Nationalt registreringsnummer: P9690001D
Postadresse: Guillem de Castro, 51 - 4
By: València
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46007
Land: ESP
Kontaktperson: Consejo Rector del Consell Agrari Municipal de Valencia
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/07/2022 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
711,269.69 EUR
Endelig kontraktværdi
388,080.75 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: S.A. AGRICULTORES DE LA VEGA DE VALENCIA
Postadresse: PLAZA TETUAN, 1 BJ 1
By: VALENCIA
Postnummer: 46003
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.