-
Offentliggjort10/06/2019
-
Frist11/07/2019
-
Åbning af tilbuddene11/07/2019
-
Tildelt23/08/2019
-
I dag03/09/2026
Værktøjer
Tjekkiet-Prag: Programmelrelaterede tjenester
Předmětem veřejné zakázky je zajištění podpory a dalšího rozvoje interního on-line portálu/Intranetu zadavatele postaveného na technologii OpenCms (dále jen „IS Ibis“).
IS IBIS využívá v podmínkách zadavatele k okamžiku zahájení zadávacího řízení OpenCms ve verzi 9 a kromě jeho základních funkcionalit obsahuje IS IBIS rovněž moduly vyvinuté dle požadavků zadavatele.
Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek, je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 ZD.
Předpokládané datum zahájení plnění předmětu veřejné zakázky je bezprostředně po ukončení smlouvy se stávajícím poskytovatelem služeb podpory IS IBIS – odhad zadavatele 4Q 2019.
Officiel betegnelse: Česká národní banka
Nationalt registreringsnummer: 48136450
Postadresse: Na Příkopě 28
By: Praha 1
NUTS-kode: CZ010
Postnummer: 115 03
Land: CZE
Kontaktperson: Mgr. Ondřej Pavelka
Hovedadresse: www.cnb.cz
Elektronisk via:
https://ezak.cnb.cz
Postadresse: Radlická 751/113e
By: Praha 5
Postnummer: 158 00
Land: CZE
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.