Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Elektriske fordelings- og styreapparater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zagreb: Elektriske fordelings- og styreapparater

  • Offentliggjort
    20/04/2020
  • Frist
    18/05/2020
  • Åbning af tilbuddene
    18/05/2020
  • Tildelt
    16/07/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
HEP–Operator distribucijskog sustava d.o.o.
Udførelsessted
NUTS code: HR Hrvatska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR Hrvatska
Sektor (hoved-CPV)
31200000 Elektriske fordelings- og styreapparater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,000,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,959,615.61 HRK
Referencenummer for tilbuddet
43-V-23/20
Beskrivelse

Rekonstrukcija TS 35/10(20) kV Bjelovar 2.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/05/2020 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
6,000,000.00 HRK
Endelig kontraktværdi
5,959,615.61 HRK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Končar–Inženjering za energetiku i transport d.d.
Postadresse: Fallerovo šetalište 22
By: Zagreb
Postnummer: 10000
Land: HRV
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.