Publications Office of the EU
Nederlandene-Utrecht: Overvågning og kontrol - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Utrecht: Overvågning og kontrol

  • Tildelt
    21/09/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Provincie Utrecht
Udførelsessted
NUTS code: NL31 Utrecht
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
71700000 Overvågning og kontrol
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
250,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
251,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Referencenummer for tilbuddet
20560
Beskrivelse

Operationalisering Meetnet Ammoniak in Natuurgebieden N-2000-gebieden en Utrechtse Heuvelrug in de provincie Utrecht. Zie verderop in deze publicatie voor meer informatie en de bijgesloten bijlage.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
250,000.00
Endelig kontraktværdi
251,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: RIVM
Postadresse: Antonie van Leeuwenhoeklaan 9
By: Bilthoven
Postnummer: 3721 MA
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.