Publications Office of the EU
Frankrig-Lourdes: Elartikler og tilbehør - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Lourdes: Elartikler og tilbehør

  • Tildelt
    10/10/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
MAIRIE DE LOURDES
Udførelsessted
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ26 Hautes-Pyrénées
Sektor (hoved-CPV)
31680000 Elartikler og tilbehør
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
77,177.74 EUR
Referencenummer for tilbuddet
23-Af022
Beskrivelse

Le contrat est susceptible d'être reconduit dans les conditions du Ccap. Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
77,177.74 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BLACHERE ILLUMINATION
Postadresse: ALLEE DES BOURGUIGNONS
By: APT
Postnummer: 84400
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.