Publications Office of the EU
Rumænien-Craiova: Reparation og vedligeholdelse af røntgenudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Rumænien-Craiova: Reparation og vedligeholdelse af røntgenudstyr

  • Offentliggjort
    08/10/2019
  • Frist
    11/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    11/11/2019
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Clinic Județean de Urgență Craiova
Udførelsessted
NUTS code: RO411 Dolj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO411 Dolj
Sektor (hoved-CPV)
50421200 Reparation og vedligeholdelse af røntgenudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,984,264.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
26
Referencenummer for tilbuddet
5002142_2019_PAAPD1095923
Beskrivelse

Acord-cadru service aparatura si echipamente medicale de la Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform OUG 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Spitalul Clinic Județean de Urgență Craiova
Nationalt registreringsnummer: 5002142
Postadresse: Str. Tabaci nr. 1
By: Craiova
NUTS-kode: RO411
Postnummer: 200642
Land: ROU
Kontaktperson: Alina Maria Barboianu
Hovedadresse: www.scjuc.ro
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/11/2019 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.