Publications Office of the EU
Sverige-Mölndal: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Mölndal: Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri

  • Offentliggjort
    15/05/2019
  • Frist
    27/06/2019
  • Tildelt
    13/09/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Mölndals stad
Udførelsessted
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sektor (hoved-CPV)
71310000 Rådgivning inden for ingeniørvæsen og byggeri
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
18,000,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
KS 125/19
Beskrivelse

Upphandling av tekniska konsulttjänster inom gata, VA, park och övrig allmän plats.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afpezmtvot&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
18,000,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Atkins Sverige AB
Postadresse:
By: Göteborg
Postnummer:
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.