Publications Office of the EU
Frankrig-Le Puy-en-Velay: Øremærker til dyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Le Puy-en-Velay: Øremærker til dyr

  • Offentliggjort
    04/10/2019
  • Frist
    12/11/2019
  • Åbning af tilbuddene
    18/11/2019
  • Tildelt
    17/12/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Chambre d'agriculture de Haute-Loire
Udførelsessted
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK13 Haute-Loire
Sektor (hoved-CPV)
03340000 Øremærker til dyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
783,200.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
656,500.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
8
Referencenummer for tilbuddet
2019-002
Beskrivelse

Le présent accord-cadre concerne la fourniture de repères officiels d'identification pour les espèces bovines, ovines et caprines et le matériel de pose associé, ainsi que leur acheminement aux lieux de livraison mentionnés dans la commande, et chez les éleveurs du département de Haute-Loire ou à l'EDE de la Chambre d'agriculture de Haute-Loire au Puy-en-Velay.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Submission for one lot only
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/11/2019 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.