-
Offentliggjort07/10/2019
-
Frist01/11/2019
-
Åbning af tilbuddene01/11/2019
-
Tildelt02/12/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Rumænien-Sibiu: Diverse medicinske apparater og produkter
Achizitie publica de diverse aparate si produse medicale – conform caietului de sarcini. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari la documentatia de atribuire: cu 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art. 161 din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare.
Officiel betegnelse: Ministerul Apărării – U.M. 02460
Nationalt registreringsnummer: 4406096
Postadresse: Bulevardul Victoriei nr. 46
By: Sibiu
NUTS-kode: RO126
Postnummer: 550024
Land: ROU
Kontaktperson: Claudiu Mitea
Hovedadresse: www.spitalmilitarsb.ro
33190000 - Diverse medicinske apparater og produkter
33122000 - Oftalmologisk udstyr
33192000 - Møbler til medicinsk brug
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.