-
Offentliggjort26/09/2017
-
Frist27/10/2017
-
Åbning af tilbuddene27/10/2017
-
Tildelt22/11/2017
-
I dag07/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Polen-Bełżyce: Isrydning
Przedmiotem zamówienia jest usługa związana z zimowym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie administrowanym przez ZDP w Lublinie z/s w Bełżycach tj. zwalczanie śliskości i odśnieżane dróg, w sezonie zimowym 2017/2018, 2018/2019 i 2019/2020. Zakres zamówienia obejmuje: a) odśnieżanie dróg i zwalczanie śliskości nawierzchni dróg według standardów zimowego utrzymania, określonych przez Zamawiającego, na terenie obwodów drogowych: Nr 1 w Bełżycach, Nr 2 w Bychawie i Nr 3 w Garbowie,b) utrzymanie w stałej gotowości nośników i sprzętu przewidzianego do realizacji w/w zadania wraz z ich obsługą w terminie od dnia przekazania sprzętu Zamawiającego Wykonawcy na podstawie protokołu zdawczo - odbiorczego do zakończenia świadczenia usług objętych zamówieniem, po zakończeniu sezonu zimowego tj. do dnia 30.4.2020 roku.
Officiel betegnelse: Zarząd Dróg Powiatowych w Lublinie z siedzibą w Bełżycach
Postadresse: ul. Żeromskiego 3
By: Bełżyce
NUTS-kode: PL814
Postnummer: 24-200
Land: POL
Hovedadresse: www.zdplublin.pl
45000000 - Bygge- og anlægsarbejder
45200000 - Hoved- eller fagentrepriser i forbindelse med bygge- og anlægsarbejder
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.