Publications Office of the EU
Auftragsänderung 1: Augustinus-Grundschule - Ersatzneubau Turnhalle - Putzarbeiten - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Auftragsänderung 1: Augustinus-Grundschule - Ersatzneubau Turnhalle - Putzarbeiten

  • Offentliggjort
    28/02/2024
  • Frist
    03/04/2024
  • Åbning af tilbuddene
    03/04/2024
  • Tildelt
    11/06/2024
  • I dag
    07/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Dülmen
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Sektor (hoved-CPV)
45410000 Pudsearbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2024-O-027
Beskrivelse

Bauleistungen

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0YBWY1SBA606B
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.vergabe-westfalen.de/VMPSatellite/notice/CXS0YBWY1SBA606B
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/04/2024 10:00
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Postadresse:
By: Bonn
Postnummer: 53119
Land:
Officiel betegnelse: Datenservice Öffentlicher Einkauf (in Verantwortung des Beschaffungsamts des BMI)
Postadresse:
By: Bonn
Postnummer: 53119
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.