Publications Office of the EU
Frankrig-La Défense: Vagttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-La Défense: Vagttjenester

  • Offentliggjort
    28/04/2023
  • Frist
    15/05/2023
  • Tildelt
    18/10/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Udførelsessted
NUTS code: FRY10 Guadeloupe
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,700,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Gardiennage de la centrale de production d’électricité d’EDF PEI Etablissement de Pointe Jarry (GUADELOUPE).
Le Titulaire devra réaliser les prestations de gardiennage et de contrôles d’accès du site 24 x 24 et 7 jours sur 7.
Candidature à déposer en ligne, sur la plateforme web PHA : https://pha2.edf.com

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: EDF Production Electrique Insulaire SAS (EDF PEI)
Postadresse: TOUR PB6 20 place de la Défense
By: LA DEFENSE
NUTS-kode: FR105
Postnummer: 92050
Land: FRA
Kontaktperson: EDF SA Direction des achats Groupe- DOA TPIT – Département Immobilier M Gilles Bonnard
Hovedadresse: http://www.edf.fr
Elektronisk via:
https://pha2.edf.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,700,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.