Publications Office of the EU
Frankrig-Lyon: Diverse møbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Lyon: Diverse møbler

  • Tildelt
    18/12/2014
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: FRK26 Rhône
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
39151000 Diverse møbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
35,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
14000-06
Beskrivelse

Ce marché concerne la fourniture, la livraison et l'installation de mobilier pour les établissements du CCAS de la ville de Lyon. Le présent marché est divisé en 2 lots, mobilier d'intérieur et mobilier de bureau.
Le mobilier d'intérieur sera adapté au public, entre autre de personnes âgées qui ont des besoins spécifiques (mobilité réduite).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode

39151000 - Diverse møbler

39130000 - Kontormøbler

Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
35,000.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: DLM
Postadresse: 155 rue Eugène Freyssinet, Actiparc de Grézan
By: Nîmes
Postnummer: 30000
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.