Publications Office of the EU
Frankrig-Poitiers: Udstyr til gadebelysning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Poitiers: Udstyr til gadebelysning

  • Offentliggjort
    17/07/2023
  • Frist
    22/09/2023
  • Åbning af tilbuddene
    22/09/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
grand poitiers communaute urbaine
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
34928500 Udstyr til gadebelysning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,250,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

accord-Cadre à bons de commande sans minimum et avec maximum de 1 250 000 euroHt mono-attributaire de fournitures
durée : 4 années à compter de la date de notification

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/09/2023 16:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,250,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.