Publications Office of the EU
Frankrig-Brest: Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Brest: Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer

  • Offentliggjort
    11/04/2022
  • Frist
    17/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    17/05/2022
  • Tildelt
    16/06/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
université de Bretagne Occidentale
Udførelsessted
NUTS code: FRH02 Finistère
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRH02 Finistère
Sektor (hoved-CPV)
72212900 Udvikling af forskelligt programmel og computersystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
240,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,350,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2022-009ACM
Beskrivelse

réalisation de prestations de services en matière de maîtrise d'oeuvre déléguée d'applications informatiques pour l'université de Bretagne Occidentale

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2010215&orgAcronyme=f2h
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/05/2022 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.