Publications Office of the EU
Italien-Apice: Indsamling af fast byaffald - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Apice: Indsamling af fast byaffald

  • Offentliggjort
    05/08/2022
  • Frist
    22/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    25/08/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comune di Apice
Udførelsessted
NUTS code: ITF32 Benevento
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITF32 Benevento
Sektor (hoved-CPV)
90511100 Indsamling af fast byaffald
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
910,609.53 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Procedura aperta per l’appalto del servizio di raccolta e trasporto dei rifiuti solidi urbani e rifiuti assimilati da avviare a smaltimento – recupero, raccolta differenziata e ulteriori servizi accessori per la tutela dell’ambiente.
CUP: B39I22001010004 - CIG: 9298241F32

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Comune di Apice
Nationalt registreringsnummer: 80004140622
Postadresse: Piazza Municipio, 1
By: Apice (BN)
NUTS-kode: ITF32
Postnummer: 82021
Land: ITA
Hovedadresse: www.comune.apice.bn.it
Elektronisk via:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_comuneapice
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/08/2022 16:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
910,609.53 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.