Publications Office of the EU
Belgien-Leuven: Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Leuven: Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter

  • Offentliggjort
    29/04/2022
  • Frist
    12/05/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
UZ Leuven
Udførelsessted
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BE242 Arr. Leuven
Sektor (hoved-CPV)
45215140 Bygge-anlægsarbejder: sygehusfaciliteter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
UZ Leuven-P7264-TE011848.P01-F02_1
Beskrivelse

Niv. 91 blok 16/17 en blok 18 worden verbouwd. Daarnaast wordt het dak radiologie hervormd tot een plein, samen met de ontwikkeling van een nieuwe toegang/zone groene straat.
Meer specifiek heeft deze selectieleidraad betrekking op volgende perceel:P01: ruwbouw

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=UZ+Leuven-P7264-TE011848.P01-F02
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.