Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Sundheds- og sikkerhedstjeneste - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Portugal-Lissabon: Sundheds- og sikkerhedstjeneste

  • Offentliggjort
    06/09/2017
  • Frist
    16/10/2017
  • Åbning af tilbuddene
    17/10/2017
  • Tildelt
    18/12/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SPMS — Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Udførelsessted
NUTS code: PT Portugal
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT Portugal
Sektor (hoved-CPV)
71317200 Sundheds- og sikkerhedstjeneste
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
134.44 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Referencenummer for tilbuddet
UAQT2017014
Beskrivelse

Concurso Público com publicação no JOUE para a celebração de acordo-quadro para serviços de segurança, higiene e saúde no trabalho na área da saúde.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: SPMS — Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, EPE
Postadresse: Avenida da República n.º 61
By: Lisboa
NUTS-kode: PT
Postnummer: 1050-189
Land: PRT
Hovedadresse: www.comprasnasaude.pt
Elektronisk via:
www.comprasnasaude.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/10/2017 18:00
Udførelsessted
CPV-kode

71317200 - Sundheds- og sikkerhedstjeneste

85000000 - Sundhedsvæsen og sociale foranstaltninger

85100000 - Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet

85147000 - Sundhedsudvalg i virksomheder

85140000 - Sundhedsvæsen i øvrigt

Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
134.44 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Kmed Centro; G.R.A.L.; Workview; Ambiglobal; Medialcare; PT Pro/PT ACS
Postadresse: ver contrato
By: ver contrato
Postnummer: ver contrato
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.