Publications Office of the EU
Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

  • Offentliggjort
    19/02/2024
  • Frist
    18/03/2024
  • Åbning af tilbuddene
    27/03/2024
  • Tildelt
    06/06/2024
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
79417000 Sikkerhedsrådgivning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
330,578.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2474/2024
Beskrivelse

Servicio de mantenimiento de los sistemas Gestión de la seguridad de acceso a los datos en la Red interna y del Centro de Operaciones de Ciberseguridad del Ayuntamiento de Rivas Vaciamadrid

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/03/2024 14:18
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Aumento funcionalidades y Equipamiento.
Vægtning (procentdel, præcis) : 35
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Horas de formación adicional.
Vægtning (procentdel, præcis) : 5
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: INCLUSIÓN DE SOPORTE (24X7X365) Sobre el SIEM .
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Precio oferta.
Vægtning (procentdel, præcis) : 5
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Memoria Descriptiva.
Vægtning (procentdel, præcis) : 45
Anslået værdi
330,578.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Servicios Microinformática SA
Postadresse:
By: LLEIDA
Postnummer: 25003
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.