Publications Office of the EU
Frankrig-Saint-Etienne: Tjenester i forbindelse med underholdning af børn - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Saint-Etienne: Tjenester i forbindelse med underholdning af børn

  • Tildelt
    09/11/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Département de la Loire
Udførelsessted
NUTS code: FRK25 Loire
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK25 Loire
Sektor (hoved-CPV)
92331210 Tjenester i forbindelse med underholdning af børn
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,850.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
18as-Dajcp-1509-Z
Beskrivelse

La présente consultation est soumise aux dispositions de l'article 42 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015 et des articles 27 et 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016.
Prestation d'animation en accompagnement du spectacle offert aux agents départementaux (décoration de l'entrée du Zénith, mascottes allant à la rencontre des enfants, installation et animation du stand du père noël et animation dans les gradins permettant de faire patienter les enfants durant l'installation des spectateurs).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
4,850.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: CAPEA
Postadresse: 23 rue Jean Zay
By: Saint-Priest-en-Jarez
Postnummer: 42270
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.