Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme

  • Offentliggjort
    20/06/2017
  • Frist
    27/07/2017
  • Tildelt
    29/12/2017
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Empresa Municipal de la Vivienda y Suelo de Madrid, S.A.
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45211000 Byggearbejder på enfamiliehuse og boligejendomme
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,556,964.63 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
043/2017 - NSA13/2017/DRYON
Beskrivelse

Ejecución de 131 viviendas con protección pública en arrendamiento, trasteros y garajes, en la promoción denominada Nuestra Señora de Los Ángeles 13, distrito Puente de Vallecas (Madrid).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
10,556,964.63 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Vialterra Infrastructuras, S.A.
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.