Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Udstyr til borehuller - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Wroclaw: Udstyr til borehuller

  • Offentliggjort
    20/03/2018
  • Frist
    27/04/2018
  • Annulleret
    26/06/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Politechnika Wrocławska
Udførelsessted
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor (hoved-CPV)
43136000 Udstyr til borehuller
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
12,915.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
ZP/BZP/070/2018
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa wyposażenia do Laboratorium technik modelowania w górnictwie (Pracownia Dolnośląskiego Centrum Badań Reologicznych Skał) w ramach projektu „Kompleks GEO-3EM – Energia Ekologia Edukacja” - 2 zadania.
1) Zadanie nr 1: wiertnica
2) Zadanie nr 2: przecinarko-szlifierka

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Politechnika Wrocławska
Postadresse: Wybrzeże Wyspiańskiego 27
By: Wrocław
NUTS-kode: PL514
Postnummer: 50-370
Land: POL
Kontaktperson: Ewa Modlinger, Biuro Zamówień Publicznych Politechniki Wrocławskiej, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, bud. A5, pokój 409
Hovedadresse: http://przetargi.pwr.edu.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/04/2018 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.