Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Planlægning og udførelse af forskning og udvikling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Planlægning og udførelse af forskning og udvikling

  • Offentliggjort
    12/04/2022
  • Frist
    10/05/2022
  • Tildelt
    30/11/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ČR - Technologická agentura České republiky
Udførelsessted
NUTS code: CZ0 Česko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ0 Česko
Sektor (hoved-CPV)
73300000 Planlægning og udførelse af forskning og udvikling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,862,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,861,736.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky ve výzkumu, vývoji a inovacích je získání návrhu řešení projektového rámce formou soutěžního dialogu na služby v aplikovaném výzkumu, vývoji nebo inovacích až do podoby realizovatelného projektu, který bude mít atributy aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje nebo inovace. Projektový rámec směřuje k definici projektu, který připraví poskytovatel ve smyslu § 2 odst. 2 písm. h) ZPVV.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://pruvodce.beta.tacr.cz/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,862,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
2,861,736.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: EEIP, a.s.
Postadresse: Šeříková 618/4
By: Praha
Postnummer: 15000
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.