Publications Office of the EU
Polen-Słupsk: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Słupsk: Lægemidler

  • Offentliggjort
    24/06/2015
  • Frist
    30/07/2015
  • Åbning af tilbuddene
    30/07/2015
  • Tildelt
    31/08/2015
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,870.85 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,697,896.67 PLN
Antal delkontrakter
43
Referencenummer for tilbuddet
43/PN/2015
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych: leków, dietetycznych środków
spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w
Załączniku nr 2 do IDW (Formularz asortymentowo-ilościowy).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/07/2015 10:30
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.