Publications Office of the EU
Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń

  • Offentliggjort
    08/05/2026
  • Frist
    15/05/2026
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2026
  • Tildelt
    16/06/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Szpital Powiatowy im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL411 Pilski
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
636,113.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,128,036.20 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
10
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup wyposażenia na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w ramach rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń”. Zamówienie realizowane w ramach umowy o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Modernizacja infrastruktury Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie w zakresie rozszerzenia dostępności udzielanych świadczeń przez Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego wraz z zakupem wyposażenia” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w zakresie inwestycji D4.1.1 „Rozwój opieki długoterminowej poprzez modernizację infrastruktury podmiotów leczniczych na poziomie powiatowym”. Przedmiot zamówienia dla poszczególnych części zamówienia został szczegółowo opisany w Załącznikach 2.1 - 2.10. do SWZ – formularze parametrów techniczno-użytkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293336
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1293336
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2026 11:35
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.