Publications Office of the EU
Polen-Warszawa: Blodanalyseapparater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Warszawa: Blodanalyseapparater

  • Tildelt
    13/03/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL91 Warszawski stołeczny
Sektor (hoved-CPV)
38434520 Blodanalyseapparater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,850,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
570,630.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP/PN/01/2017
Beskrivelse

1.6. Przedmiotem zamówienia jest:
1.6.1. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: nowego w pełni zautomatyzowanego analizatora do badań immunohematologicznych z oprogramowaniem i podłączeniem systemu;
1.6.2. sprzedaż i dostawa do siedziby Zamawiającego: odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych przeznaczonych do wykonania 360 000 badań kontroli serologicznej każdej pobranej donacji.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,850,000.00
Endelig kontraktværdi
570,630.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: APR marketing Sp. z o.o.
Postadresse: Mlądzka 10
By: Warszawa
Postnummer: 04-136
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.