Publications Office of the EU
Frankrig-Bordeaux: Telefon- og datatransmissionstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Bordeaux: Telefon- og datatransmissionstjenester

  • Tildelt
    08/04/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gironde Habitat
Udførelsessted
NUTS code: FRI12 Gironde
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI12 Gironde
Sektor (hoved-CPV)
64210000 Telefon- og datatransmissionstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
60,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
21-7291
Beskrivelse

Le détail des prestations attendues figure dans le CCTP de l'accord-cadre.
Forme de marché: accord-cadre à bons de commande avec minimum et maximum.
Montant total des prestations pour la durée de l'accord-cadre: minimum HT 20 000,00 EUR HT; maximum HT 60 000,00 EUR HT.
Attribution d'un marché unique.
L'accord-cadre débute à compter de sa date de notification.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
60,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SFR
Postadresse: 16 rue du Général Alain de Boissieu
By: Paris
Postnummer: 75015
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.