Publications Office of the EU
Indkøb af cybersikkerhedsansvarlige og tjenester til håndtering af sikkerhedshændelser og -hændelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Indkøb af cybersikkerhedsansvarlige og tjenester til håndtering af sikkerhedshændelser og -hændelser

  • Tildelt
    29/07/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Savivaldybės įmonė Šiaulių oro uostas
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT026 Šiaulių apskritis
Sektor (hoved-CPV)
79620000 Personaleformidling, herunder midlertidigt ansatte
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
56,160.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Den ordregivende enhed har til hensigt at erhverve tjenesten hos den cybersikkerhedsansvarlige/informationssikkerhedskommissæren/ISO/CISO, som vil være ansvarlig for de lovgivningsmæssige informationssikkerhedskrav for den ordregivende enhed, gennemførelsen af god praksis, gennemførelsen af de nødvendige teknologier og andre spørgsmål vedrørende cybersikkerhed og tjenesten for NIS2-SOC, som har til formål at hjælpe den ordregivende enhed med at identificere og effektivt styre sikkerhedshændelser og -hændelser som krævet i den ajourførte litauiske lov om cybersikkerhed (i det følgende benævnt "LCSL") i overensstemmelse med NIS2-direktivet, herunder udarbejdelsen af den dokumentation, der er omhandlet i LCSL.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
56,160.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UAB NRD CS
Postadresse:
By: Vilnius
Postnummer: 01109
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.