Publications Office of the EU
DEK-1510 Hallásjavító implantátum beszerzése - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DEK-1510 Hallásjavító implantátum beszerzése

  • Offentliggjort
    02/06/2025
  • Frist
    30/06/2025
  • Åbning af tilbuddene
    30/06/2025
  • Tildelt
    18/08/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Debreceni Egyetem
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Sektor (hoved-CPV)
33185300 Øre-, næse-, halsimplantater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
79,800,000.00
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
EKR000884192025
Beskrivelse

DEK-1510 Hallásjavító implantátum rendszerek beszerzése keretmegállapodás megkötésével a DE KK részére három részajánlattételi lehetőséggel 1. rész: MED-EL típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó Sonnet 3 vagy Rondo 3 hangprocesszor szett 2. rész: COCHLEAR típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó Nucleus 8 vagy Kanso 2 beszédprocesszor szett 3. rész: Advanced Bionics Hires típusú hallásjavító implantátum és a hozzá tartozó hangprocesszor szett

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000884192025
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR000884192025
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/06/2025 12:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.