Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Intercityjernbanearbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Intercityjernbanearbejder

  • Meddelt
    02/04/2021
  • Forventes offentliggjort
    30/06/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias (ADIF)
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
45234110 Intercityjernbanearbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
24,634,395.12 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Ejecución de obras del proyecto constructivo para la supresión bloque telefónico Zafra-los Rosales.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://elicitadores.adif.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
24,634,395.12 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.