Publications Office of the EU
Tyskland-Köln: T-shirts og skjorter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Köln: T-shirts og skjorter

  • Offentliggjort
    08/04/2022
  • Frist
    01/06/2022
  • Åbning af tilbuddene
    01/06/2022
  • Tildelt
    28/11/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Stadt Köln - 37/Amt für Feuerschutz, Rettungsdienst und Bevölkerungsschutz
Udførelsessted
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA23 Köln, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
18330000 T-shirts og skjorter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
309,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
294,054.40 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2022-0039-37-3 (vergebener Auftrag)
Beskrivelse

Rahmenvertrag über 2 Jahre mit Verlängerungsoptionen bis auf maximal 4 Jahre zur Lieferung von Poloshirts und T-Shirts.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.stadt-koeln.de/VMPSatellite/notice/CXQ0YYRYCQ8
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/06/2022 14:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.