Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-London: Telekommunikationsleverancer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-London: Telekommunikationsleverancer

  • Offentliggjort
    14/12/2017
  • Frist
    15/01/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Shepherds Bush Housing Group
Udførelsessted
NUTS code: UKI3 Inner London - West
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKI3 Inner London - West
Sektor (hoved-CPV)
32500000 Telekommunikationsleverancer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
455,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
IS0014
Beskrivelse

Procurement of telephone and contact centre system SBHG is seeking formal expressions of interest from potential contractors wishing to participate in the proposed contract for telephone and contact centre system. Contractors that would like to take part in this tender process are invited to register on SBHA procurement portal In-tend via URL link https://in-tendhost.co.uk/sbhg After registration, they would get access to full information and all the documents. When the tender documents have been made available, involved suppliers will receive notification via email and the tender documents can be accessed from the my tenders area of this website and selecting the view details button of this project. Please allow sufficient time to make your return as late returns will not be permitted. Any questions relating to this tender should be made via correspondence on the website and can be addressed to the main contact as shown in the details above.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Shepherds Bush Housing Group
Postadresse: Mulliner House, Flanders Road
By: London
NUTS-kode: UKI3
Postnummer: W4 1NN
Land: GBR
Kontaktperson: Martin Man
Hovedadresse: https://in-tendhost.co.uk/sbhg
Elektronisk via:
https://in-tendhost.co.uk/sbhg
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
455,000.00 GBP
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.