Publications Office of the EU
Rumænien-Otopeni: Reparation og vedligeholdelse af militære luftfartøjer, missiler og rumfartøjer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Otopeni: Reparation og vedligeholdelse af militære luftfartøjer, missiler og rumfartøjer

  • Tildelt
    24/12/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO122 Braşov
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50650000 Reparation og vedligeholdelse af militære luftfartøjer, missiler og rumfartøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
13,066,200.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
13,066,200.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
A1-10965
Beskrivelse

Aplicarea buletinului service nr. Ro 34-13/2019 la doua elicoptere militare tip IAR-330 Puma SOCAT pentru înlocuirea elementelor uzate moral care au ajuns la limita de funcţionare.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
13,066,200.00
Endelig kontraktværdi
13,066,200.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Societatea IAR
Postadresse: Str. Hermann Oberth nr. 34
By: Ghimbav
Postnummer: 507075
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.