Publications Office of the EU
Rumænien-Cluj-Napoca: Laboratoriereagenser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Rumænien-Cluj-Napoca: Laboratoriereagenser

  • Tildelt
    08/04/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Spitalul Clinic Municipal Cluj-Napoca
Udførelsessted
NUTS code: RO113 Cluj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO113 Cluj
Sektor (hoved-CPV)
33696500 Laboratoriereagenser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
934,014.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,111,999.70 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
4547117_2018_PAAPD1049647
Beskrivelse

Achizitie reactivi si consumabile de laborator, pe 4 loturi, conform caietului de sarcini. Descrierea produselor, cantitatile minime si maxime se regasesc in caietul de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/Informatii suplimentare in a 13-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode

33696500 - Laboratoriereagenser

33100000 - Medicinsk udstyr

Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.