Publications Office of the EU
Ungarn-Budapest: Reparation og vedligeholdelse af varmeanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ungarn-Budapest: Reparation og vedligeholdelse af varmeanlæg

  • Offentliggjort
    07/06/2022
  • Frist
    21/07/2022
  • Annulleret
    09/09/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Udførelsessted
NUTS code: HU110 Budapest
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HU110 Budapest
Sektor (hoved-CPV)
45259300 Reparation og vedligeholdelse af varmeanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
EKR000674722022
Beskrivelse

A rákoskeresztúri, a Füredi utcai és az Észak-budai Fűtőmű szakaszoló tolózárainak cseréje, amely magában foglalja a tervezési és kivitelezési munkálatokat is.
A tervezés és kivitelezés együttes előírásának indokolása:
Ajánlatkérő fő tevékenységként közszolgáltatás keretében távhőszolgáltatást nyújt. A jelen projekt terjedelméhez mérhető összetettségű, egyedi rendszerek megvalósítása esetében nem célszerű a létesítési feladatot külön tervezési és kivitelezési fázisra bontani. Az ilyen jellegű feladatvégzésnél szakmailag szerteágazó területeket kell átfogni: kiviteli tervek készítése: gépészetre, villamos erőátvitelre, organizációra, próbaüzemre.
A tervezési feladat megkívánja a teljes kivitelezési, létesítési folyamat ismeretét, így a műszaki megfelelőség, működőképesség felelősségét nem lehet megosztani, azt egyetlen szereplőtől kell elvárni, szerződés-szerűen megkövetelni.
Az eljárás tárgyát képező technológiákban jártas piaci szereplőknek saját, egyedileg kialakított és bejáratott rendszerei, megoldásai, folyamatelemei vannak, amelyeknek a feldarabolása, több lehetséges pályázó közötti megosztása, a felelősségi láncolat meghosszabbodása révén a beruházás szükségtelen és elkerülhető költségnövekményéhez vezethet. A feladatot a beruházó egyéb szempontjából sem célszerű több szereplőre osztani, hiszen az egyes szereplők közti szervezési feladatok, ezek megfelelő végrehajtásának felelőssége így a beruházóra hárul.
Az elvégzendő feladatok összefüggő műszaki és gazdasági egységet alkotnak, műszaki szempontból költséghatékonyabban megoldható a munkák elvégzése részekre bontás nélkül, egységes koordinációval. Továbbá fontos elem, hogy a fűtőmű egy évben egyszer áll le, ezért Nyertes Ajánlattevőnek egy napon belül kell elvégeznie a szerelvény cseréjét.
A fentieket összefoglalva az eljárás tárgyát képező beruházás összetettsége miatt műszakilag indokolt a projekt tervezési és kivitelezési fázisainak egy beszerzési eljárásban történő beszerzése.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Nationalt registreringsnummer: 10941362244
Postadresse: Kalotaszeg Utca 31
By: Budapest
NUTS-kode: HU110
Postnummer: 1116
Land: HUN
Kontaktperson: Simsa Miklós
Hovedadresse: https://www.budapestikozmuvek.hu/
Elektronisk via:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000674722022/reszletek
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/07/2022 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.