-
Offentliggjort21/10/2025
-
Frist26/11/2025
-
Åbning af tilbuddene26/11/2025
-
Tildelt19/05/2026
-
I dag06/09/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
FATHOLOGISKE ANATORISKE BESLUTNINGER
Forbrugsvarer, der er nødvendige for patologiske anatomilaboratorier, vil blive indkøbt som beskrevet i varespecifikationen og i bilag B til databladet. Kontraktens anslåede minimumsværdi er 44310,40 RON ekskl. moms Kontraktens anslåede maksimumsværdi er 1403732,80 RON ekskl. moms Den anslåede værdi af den største efterfølgende kontrakt pr. delkontrakt er angivet i bilag B til databladet. Den ordregivende myndighed besvarer alle anmodninger om præciseringer/supplerende oplysninger på en klar og fuldstændig måde den 12. dag før datoen for afgivelse af tilbud.
https://www.e-licitatie.ro
https://www.e-licitatie.ro
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.