Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Valencia: Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje

  • Offentliggjort
    22/11/2014
  • Frist
    09/12/2014
  • Åbning af tilbuddene
    11/12/2014
  • Tildelt
    16/12/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Dirección General de la Fundación para la Investigación del Hospital Universitario de la Fe
Udførelsessted
NUTS code: ES España
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
350,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
422,882.90 EUR
Referencenummer for tilbuddet
5/2014
Beskrivelse

Equipamiento para un sistema de cromatografia de líquidos (LC) acoplado a un detector basado en la espectrometría de masas con analizador de cuadropolo – tiempo de vuelo (Q-TOF).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Dirección General de la Fundación para la Investigación del Hospital Universitario de la Fe
Postadresse: Bulevar Sur, s/n
By: Valencia
Postnummer: 46026
Land: ESP
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
11/12/2014 22:13
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
350,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
422,882.90 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Algilent
Postadresse:
By:
Postnummer:
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.