Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Ingeniørmæssig projektering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdansk: Ingeniørmæssig projektering

  • Offentliggjort
    07/05/2015
  • Frist
    23/06/2015
  • Tildelt
    03/08/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku
Udførelsessted
NUTS code: PL63 Pomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
71320000 Ingeniørmæssig projektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
70,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
MW.I1-3201/11/2015
Beskrivelse

1. Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
opracowane dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.:
Budowa budowli odcinającej na Kanale Wysokim, gm. Cedry Wielkie, Pruszcz Gdański, pow. gdański, woj. pomorskie.
3. Szczegółowy zakres usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym integralną część specyfikacji istotnych warunków zamówienia, opracowanej dla przedmiotowego zamówienia.
4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia uzupełniającego.
5. Zmiana postanowień zawartej umowy może nastąpić za zgodą Stron wyrażoną na piśmie pod rygo-rem nieważności w następujących okolicznościach:
a) jeżeli z okoliczności dotyczących procesu przygotowania dokumentacji wynika, że nie jest możliwe uzyskanie w odpowiednim terminie wszystkich niezbędnych uzgodnień, oświadczeń i opinii, a nieuzyskanie to jest niezawinione przez Wykonawcę dokumentacji, w szczególności nie zostanie stwierdzona przez Zamawiającego zwłoka w wykonaniu zamówienia na każdym jego etapie;
b) zmiana postanowień umowy może nastąpić w celu zapobieżenia powstaniu nieodwracalnych w skutkach strat dla Zamawiającego;
c) zmiany obowiązującej stawki VAT;
d) z powodu działania siły wyższej tj. zdarzenia zewnętrznego, niemożliwego do przewidzenia.
6. Zmiana postanowień zawartej umowy wynikająca z zaistnienia okoliczności z pkt 5a, 5b i 5d, możliwa jest tylko taka, która jest korzystna dla zamawiającego lub której nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy pomimo zachowania należytej staranności. W przypadku zaistnienia warunków zmiany określonych w pkt 5c. zamawiający dopuszcza możliwość zwiększenia wynagrodzenia o kwotę równą różnicy w kwocie podatku.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany postanowień zawartej umowy w zakresie wszelkich zmian umowy o ile konieczność ich wprowadzenia będzie wynikała ze zmian w obowiązujących przepisach prawa.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
70,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Biuro Projektowo-Consultingowego HydroEco s.c. Andrzej Pieniążek, Edyta Felińczak i Marcin Felińczak
Postadresse: ul. Zabłockiego 2A/32
By: Gdańsk
Postnummer: 80-287
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.