Publications Office of the EU
Litauen-Kaunas: Udstyr til ultralydsdiagnostik - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litauen-Kaunas: Udstyr til ultralydsdiagnostik

  • Offentliggjort
    20/01/2021
  • Frist
    24/02/2021
  • Åbning af tilbuddene
    24/02/2021
  • Tildelt
    05/03/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
Udførelsessted
NUTS code: LT Lietuva
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT Lietuva
Sektor (hoved-CPV)
33124120 Udstyr til ultralydsdiagnostik
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
59,504.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Echoskopas, 1 vnt.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Viešoji įstaiga Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninė
Nationalt registreringsnummer: 302583800
Postadresse: Josvainių g. 2
By: Kaunas
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-47144
Land: LTU
Kontaktperson: Egidijus Audenis
Hovedadresse: http://www.kaunoligonine.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=558335&B=PPO
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/02/2021 09:45
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
59,504.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UAB „Real Fusion“
Postadresse:
By: Vilnius
Postnummer:
Land: LTU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.