Publications Office of the EU
Norge-Vadsø: Taxikørsel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Vadsø: Taxikørsel

  • Offentliggjort
    18/03/2022
  • Frist
    20/04/2022
  • Åbning af tilbuddene
    20/04/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
SYKEHUSINNKJØP HF
Udførelsessted
NUTS code: NO082 Viken
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NO Norge
Sektor (hoved-CPV)
60120000 Taxikørsel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
12,600,000.00 NOK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2021/1610
Beskrivelse

The contracting authority's request concerns tenders for a framework agreement for delivery of patient transport within and out of Øvre Eiker Municipality for Vestre Viken Hospital Trust.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://permalink.mercell.com/175087698.aspx
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/04/2022 08:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
12,600,000.00 NOK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.