Publications Office of the EU
Slovakiet-Žilina: Øvelsessimulatorer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Žilina: Øvelsessimulatorer

  • Offentliggjort
    27/07/2021
  • Frist
    26/08/2021
  • Annulleret
    03/09/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Žilinský samosprávny kraj
Udførelsessted
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK031 Žilinský kraj
Sektor (hoved-CPV)
34152000 Øvelsessimulatorer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
144,910.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
17_21_4
Beskrivelse

Predmetom zákazky je dodávka precvičovacích simulátorov strojov a zariadení pre potreby vyučovacieho procesu.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/433317
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/08/2021 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
144,910.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.