Publications Office of the EU
Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя.

  • Offentliggjort
    11/11/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ - ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО ДОБРИЧ
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG332 Добрич
Sektor (hoved-CPV)
50100000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende køretøjer og beslægtet udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
60,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
440997
Beskrivelse

Ремонт и текущо техническо обслужване на служебни леки автомобили, товарни автомобили и селскостопанска техника /МПС/, с резервни части, смазочни материали, антифриз и др. консумативи осигурени от изпълнителя-с обща прогнозна стойност на поръчката до 60 000 лв. без ДДС, от които до 28 000 лв. без ДДС за ремонт (труд) за прогнозно количество около 1130 часа по 60 мин., до 26 000 лв. без ДДС за резервни части, и до 6 000 лв. без ДДС за консумативи с прогнозно количество около 600 л. експлоатационни течности (масла, антифриз, хидравлични и спирачни течности, фреон и др. подобни)

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/440997
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://app.eop.bg/today/440997
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/12/2024 14:00
Tildelingsmetode
ОПТИМАЛНО СЪОТНОШЕНИЕ КАЧЕСТВО/ЦЕНА
Anslået værdi
60,000.00 BGN
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.