-
Offentliggjort11/07/2019
-
Frist13/08/2019
-
Åbning af tilbuddene13/08/2019
-
Tildelt25/10/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Rumænien-Drobeta-Turnu Severin: Tilsyn med bygge- og anlægsarbejder
Autoritatea contractanta intentioneaza sa atribuie contractul cu obiectul: Servicii de supervizare prin diriginti de santier si asistenta tehnica pentru beneficiar in managementul proiectului ptr. obiectivul de investitii „Reabilitare și modernizare drumuri județene, județul Mehedinți – DJ562A [Gruia (int. DN56C)-Rogova (int. DN56A)]; DJ563 [int. DN56A-Oprișor (int. DJ561A)]; DJ561A [Oprișor (int. DJ563)-BăIăcița (int. DJ606)-Gvardinița-Bîcles-int. DJ606A (Plopi)]; DJ606A [int. DJ561 A-Plopi-Izvorălu (int. DJ561A)]; DJ561A [int. DJ606A-Tîmna-int. DN6]; DJ607 [int. DN67A (Strehaia)-Grozești-Păsărani-lim. jud. Gorj]”, impartit in 5 loturi, dupa cum urmeaza:
— lot 1 – DJ 562A km 0+010-25+803, pe traseul: Gruia (intersecția cu DN 56C)-Pătulele-Cioroboreni-Vânjuleț-Rogova (intersecția cu DN 56A). Lungimea traseului este de 25,793 km,
— lot 2 – DJ 563 km 0+033-16+075 pe traseul: Intersecția cu DN 56A-Punghina-Oprișor (interse [...] detalii pe www.e-licitatie.ro
Officiel betegnelse: Județul Mehedinți
Nationalt registreringsnummer: 4337344
Postadresse: Str. Traian nr. 89
By: Drobeta-Turnu Severin
NUTS-kode: RO413
Postnummer: 220132
Land: ROU
Kontaktperson: Echert Mioara
Hovedadresse: www.cjmehedinti.ro
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.