Publications Office of the EU
Irland-Dublin: Grafisk design - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Irland-Dublin: Grafisk design

  • Offentliggjort
    14/10/2022
  • Frist
    17/11/2022
  • Tildelt
    10/03/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bord Bia (Irish Food Board)
Udførelsessted
NUTS code: IE Éire/Ireland
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sektor (hoved-CPV)
79822500 Grafisk design
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
240,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
720,480.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JH/TSSDP/09/22
Beskrivelse

Event Stand Design and Graphic Management Services – Panel

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Bord Bia (Irish Food Board)
Nationalt registreringsnummer: N/A
Postadresse: 140 Pembroke Road
By: Dublin 4
NUTS-kode: IE
Postnummer: Ballsbridge
Land: IRL
Kontaktperson: Mark Kendney
Hovedadresse: www.bordbia.ie
Elektronisk via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=226356&B=ETENDERS_SIMPLE
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
240,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
720,480.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Buttonbox Exhibition and Display Ltd
Postadresse: Unit 6, Portlaoise Enterprise Centre, Clonminam Business Park
By: Portlaoise
Postnummer: Laois
Land: IRL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.