Publications Office of the EU
Frankrig-Marseille: Vagttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Marseille: Vagttjenester

  • Offentliggjort
    16/04/2021
  • Frist
    19/05/2021
  • Tildelt
    02/08/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
cprp sncf
Udførelsessted
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,120,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,118,868.44 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2021.MA.3.016
Beskrivelse

le présent marché a pour objet des prestations de Gardiennage et surveillance des locaux de la CPRPSNCF à Marseille

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_03mlsOsSRC
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,120,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
1,118,868.44 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: main securite
Postadresse: 36, Boulevard de l'océan
By: Marseille
Postnummer: 13009
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.