Publications Office of the EU
Frankrig-Elbeuf: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Elbeuf: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    20/03/2020
  • Frist
    28/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    29/04/2020
  • Tildelt
    08/06/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SA HLM EBS Habitat
Udførelsessted
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
105,622.63 EUR
Referencenummer for tilbuddet
M2006
Beskrivelse

Mission de maîtrise d'œuvre complète & missions complémentaires — Echelettes pour résidentialisation et la réhabilitation BBC ANRU de 2 immeubles comprenant 63 logements 1 à 9 rue aux Boeufs et 6 et 8 rue des Echelettes à Elbeuf.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2020_KeelWTxQaE
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/04/2020 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
105,622.63 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Apromo
Postadresse: 23 rue Elsa Triolet
By: Colombelles
Postnummer: 14460
Land: FRA

Officiel betegnelse: BOO'Architecture
Postadresse: 1 boulevard du Midi
By: Tinchebray
Postnummer: 61800
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.