Publications Office of the EU
Sverige-Ronneby: Specialmaskiner til landbrug eller skovbrug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Ronneby: Specialmaskiner til landbrug eller skovbrug

  • Offentliggjort
    14/05/2021
  • Frist
    14/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    15/06/2021
  • Tildelt
    16/06/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ronneby Miljö och Teknik AB
Udførelsessted
NUTS code: SE221 Blekinge län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE221 Blekinge län
Sektor (hoved-CPV)
16600000 Specialmaskiner til landbrug eller skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,990,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
21/14
Beskrivelse

Upphandlingen avser en plockmaskin - skotare för sortering av material på renhållningen.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afgxtzuaum&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/06/2021 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
2,990,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SUNDAHLS MASKINAFFÄR AKTIEBOLAG
Postadresse: RÅDJURSVÄGEN 11
By: Växjö
Postnummer: 352 45
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.