Publications Office of the EU
Tyskland-Roth: Uniformer til brandfolk - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Roth: Uniformer til brandfolk

  • Offentliggjort
    19/10/2020
  • Frist
    12/11/2020
  • Åbning af tilbuddene
    12/11/2020
  • Tildelt
    01/12/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Roth
Udførelsessted
NUTS code: DE25B Roth
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE25B Roth
Sektor (hoved-CPV)
35811100 Uniformer til brandfolk
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
225,330.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Schutzkleidung Feuerwehr
Beskrivelse

Lieferung von Feuerwehr-Schutzkleidung für die Feuerwehr Roth.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Stadt Roth
Postadresse: Kirchplatz 4
By: Roth
NUTS-kode: DE25B
Postnummer: 91154
Land: DEU
Kontaktperson: Herr Robert Feyerlein
Hovedadresse: www.stadt-roth.de
Elektronisk via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=283366&B=TENDERLITE.DELETED
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/11/2020 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
225,330.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Denzel Fireequipment GmbH & CO. KG
Postadresse: Am Flugplatz 9
By: Burgrieden-Bühl
Postnummer: 88483
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.