Publications Office of the EU
Polen-Bytom: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Bytom: Lægemidler

  • Offentliggjort
    08/02/2014
  • Frist
    18/03/2014
  • Åbning af tilbuddene
    18/03/2014
  • Tildelt
    23/04/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SP ZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 4 w Bytomiu
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,092,061.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,835,495.80 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
57
Referencenummer for tilbuddet
DZP - 6/2014
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla potrzeb SP ZOZ Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, al. Legionów 10.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w złączniku Nr 1 A do SIWZ. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 57 pakietów, w tym: antybiotyki i chemioterapeutyki, płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe, środki kontrastowe, erytropoetyna i propofol.
Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych, tzn. leki o tym samym składzie chemicznym, dawce, drodze podania, parametrach farmakokinetycznych i wskazaniach leczniczych jak dla preparatu referencyjnego.
a) jeśli w opisie podano jako opakowanie ampułkę, to dopuszcza się zaoferowanie fiolki. Kapsułki, drażetki i tabletki, jeśli nie określono specjalnych wymagań technologicznych, uznawane są za formy równoważne.
b) dopuszcza się składanie ofert na preparaty w innych opakowaniach jednostkowych, obowiązuje wtedy przeliczenie ilości preparatu do wartości sumarycznej podanej przez Zamawiającego (dopuszcza się zaokrąglenie w górę).
c) w sytuacjach wątpliwych związanych z brakiem możliwości weryfikacji zgodności zaoferowanych produktów leczniczych z wymaganiami określonymi w SIWZ Zamawiający zastrzega sobie prawo zażądania karty charakterystyki zaoferowanego produktu. W takim przypadku Wykonawca zostanie pisemnie poinformowany o konieczności przedłożenia w/w kart, w terminie określonym przez Zamawiającego.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/03/2014 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.